sobota, 22 kwietnia 2017

Woda z cytryną

Dużo ludzi prowadzi niehigieniczny tryb życia, czyli pali papierosy, spożywa alkohol oraz przetworzoną żywność, co prowadzi do gromadzenia się toksyn w organizmie. Toksyny zaburzają prace wielu narządów oraz kumulują się w tkankach co może procentować negatywnie w przyszłości. Podobno istnieją sposoby na usunięcie toksyn z naszego organizmu ale ile jest w tym prawdy. Bardzo popularną metodą jest picie po przebudzeniu szklanki wody z cytryną.

Bardzo modnym tematem jest detoksykacja organizmu, dużo jest opisywanych idealnych metod, które oczyszczą nasz organizm. Większość takich metod nie przynosi żadnych skutków. 

Jak wygląda sytuacja z spożywaniem wody z cytryną. Nie ma żadnych naukowych potwierdzeń w których byłaby opisana metoda za pomocą której oczyścimy nasz organizm z zalegających toksyn. Nasz organizm ciągle narażony jest na działanie szkodliwych substancji, które mogą kumulować się w naszym organizmie, ale najlepszą metoda jest zmiana nawyków, która ograniczy dostarczanie tych toksyn. Picie wody z cytryną jest jedną z metod, która nie przynosi takich skutków. 
Picie wody z cytryną nie oczyszcza naszego organizmu i nieneutralizujące toksyn zgromadzonych w naszym organizmie. Spożywanie wody z cytryną nie pomoże nam oczyszczać szybciej naszego organizmu z toksyn.
Dzięki spożywaniu wody z cytryną dostarczamy witaminę C oraz flawonoidy i to jest pozytyw jaki osiągamy ze spożywania wody.